דבר המנהלת
נווט למעלה
אתר בית ספר "יד יצחק"
 

 דבר המנהלת

 
 
תלמידים והורים יקרים,
 
בפתחה של שנת הלימודים תשע"ח, אני מקדמת בברכה את כל באי בית ספרנו "יד יצחק".
התחלנו את השנה אחרי קיץ של קייטנה בה נכחו כ- 200 תלמידים מכיתות א – ב שבסיומה החלו שיפוצים בבית ספר. במסגרת השיפוצים והשינויים אנו מתחדשים בתאורה חדשה בקומה ה – ו, במגרש ירוק, בכיתה חדשה ובקרוב קירוי למגרש.
השנה משפחת "יד יצחק " מונה 496 תלמידים בתוכם אנו מחבקים 3 כתות א'.
אני מברכת אתכם תלמידים צעירים ומאחלת לכם שהשנה תלמדו לכתוב ולקרוא, תכירו שירים וסיפורים, תחוו פעילויות מגוונות, תשחקו, תכירו חברים חדשים ותעשירו את עולמכם בתחומים שונים. כולנו נלווה אתכם יום יום ושעה שעה בדרככם החדשה ונעזור לכם להרגיש בבית ולהתפתח.
תלמידי כיתות ו', הבוגרים שלנו, הלומדים בשנתם האחרונה בבית ספרנו מזכירה לכם כי אתם לוקחים על עצמכם את האחריות לקלוט את התלמידים הצעירים בבית הספר כאחים בוגרים, חונכים ומלווים. כל תלמידי ביה"ס נושאים את עיניהם אליכם ואתם בהתנהגותכם מהווים דוגמא אישית לכלל ביה"ס. זוהי אחריות גדולה והצפיות שלנו מכם גבוהות מאוד אך מבוססות על הכרותינו אתכם והמסוגלות שלכם.
ברצוני לברך את התלמידים החדשים שהצטרפו אלינו לכיתות השונות. אני מקדמת בברכה אתכם ומאחלת לכם קליטה מהירה בכתות ובקהילה.
לכלל התלמידים אני מאחלת שנה פורה ומלאה עשייה מבורכת, התפתחות אישית והשגת מטרות ויעדים אישיים.   
נקבל בברכה את המורות החדשות בצוות – מחנכות ומורות מקצועיות, את הסייעות ועובדי המנהלה, ברוכים הבאים למשפחת "יד יצחק".
ברצוני להביע את הערכתי לצוות המורים המסור שבמהלך הקיץ הקדיש זמן ומחשבה לתכנון ההוראה, להכנת חומרי הלמידה ולמפגשים צוותים. אני מאחלת לכם המון הצלחה בעבודתכם וכי תראו ברכה בעמלכם. 
 
לסיום נברך שתהא זו שנה של שיח פורה והקשבה. שנה בה נמשיך, צוות, הורים ותלמידים לפעול ביחד למען שיתוף פעולה אשר יוביל את בית הספר לשיאים חדשים ונפלאים של עשייה פורייה ומשמעותית. 
 
בברכה,
מנהלת ביה"ס
חסנו עדי

 
 
 
זר פרחים.jpeg