בית ספר שפרינצק - dvar
נווט למעלה

דבר המנהלת  

ורדית לדבר המנהלת.jpg

תלמידים והורים יקרים,

"לחיות בקהילה מעורבת, זה לחיות כל הזמן על המתח שבין היחד לבין היחיד, בין עשייה לבין התחשבות, בין מה יתאים לכולם, בין ההצלחה לבטא גם את ערכי הדתיות וגם את ערכי החילוניות, בין בחינה מתמדת של מהי חילוניות ומהי דתיות, ומה קורה כשמנסים לחבר ביניהן"(מתוך אתר מיתרים)


הורים יקרים, 

השנה אנו יוצאים לדרך שנה לקראת הכרה כביה"ס משלב. אתגר מעניין ומבחינתנו דוגמה לדרך לחברה הישראלית כולה.

מסלול ביה"ס משלב מאפשר לקהילה הבית ספרית לבחון את הערכים המשותפים שלנו, ליצור שפה ומאפיינים משותפים ולפעול יחד להשגת המטרות שנציב לעצמנו.

לשם כך אנו מזמינים אתכם להיות שותפים ושיחד נעצב את הדגל שלנו תוך עשיית המעשים הנכונים והקשבה לאורך כל הדרך. המפתח הוא תרבות השיח כלומר שיח תרבותי. שיח שיאפשר להציף את הקשיים לצד רגישות גדולה של כל השותפים, חוסר שיפוטיות וביטול. אנו ניצור את השפה המשלבת שלנו.

כל אלו לצד טיפול והתייחסות לשלושה מעגלים בחיי הילדים בביה"ס- חברתי, רגשי ולימודי.

הצוות החינוכי נערך במהלך החופשה בכתיבת תכניות לימודים מעמיקות ורחבות המתייחסות לכל ההישגים הנדרשים בכל תחומי הדעת, יצירת מסגרות תומכות רחבות הן כיתתיות והן אישיות לכלל התלמידים.

נתחיל את הבוקר בתפילת בוקר –להורים המעוניינים לצד לימוד שיר ישראלי, שחרית שלי- פעילות חברתית לגיבוש הכיתה כיחידה אחת. מענים לימודים רבים ינתנו הן לתלמידים הזקוקים לחיזוק והן מסגרות למצטיינים.

אנו מזמינים אתכם להיות שותפים, לשוחח עם הילדים על הנעשה בביה"ס, לעיין ביומן שקיבלו בתחילת השנה ולבוא לפעילויות השונות שנערכות במהלך השנה.

אני מאחלת לכולנו שנה עשירה, כנה, מצמיחה ומקדמת. שנה של שותפות וכבוד.

                                                                                                                

שנה טובה לכולם

ורדית לוי- מנהלת

והצוות החינוכי​