אתר בית ספר "הרצל" - dvar
נווט למעלה
מנהלת.bmp
111.bmp 
בית ספרנו בחר לו כמטרה נעלה לטפח יחסי אנוש חברתיים המבוססים על אחווה, רעות, שיתוף ואחריות הדדיים בין כל הגורמים הקשורים לביה"ס ולעבודתנו החינוכית.
 
אנו רואים בבית הספר "בית" נוסף של התלמיד ונפעל להענקת יחס אישי ותחושת שייכות לכל הבאים בשעריו. הננו מאמינים שעלינו לעצב בבית ספרנו הווי חיים לימודי וחברתי, המקנה
לילדינו כללי יסוד וערכים  להתנהגות נאותה בחברה.
 
התפיסה החינוכית של ביה"ס מעמידה את כל השותפים בעשייתנו החינוכית: התלמיד, המורה, ההורה במוקד מרכזי וחשוב מאוד. במרכז תפיסתנו החינוכית מתמקדת האמונה כי עלינו לאפשר לכל תלמיד למצות את כישוריו האישיים תוך כדי מעורבות אישית,  לימודית וחברתית.
 
בהלימה זו בנינו את תכנית העבודה הבית ספרית המכילה תכניות עבודה והעשרה מגוונות ומעניינות.
 
בסביבתנו החינוכית נשים דגש על שילוב למידה עיונית עם התנסות חווייתית ועשייה יצירתית, במטרה לטפח את התלמידים ולהקנות להם ידע, כישורים ומיומנויות להתקדם, לשפר הישגים ובעיקר מוטלת עלינו חובה חינוכית נעלה להקנות לילדינו ערכים חברתיים ומוסריים, החיוניים להתפתחותם האנושית ולגיבוש אופיים החברתי כתלמידים וכאזרחים לעתיד.
 
אנו נקפיד על טיפוח אישיות התלמידים באמצעות הקניית ערכי התנהגות, צדק ומוסר כגון: סובלנות, מעורבות, נתינה, עזרה לזולת, אכפתיות, הדדיות ועוד. אנו נשאף לפתח מערכת יחסי גומלין נעימה, הוגנת ותומכת בין הילדים עצמם, בין הילדים והצוות החינוכי וכמובן בין הילדים, ההורים והצוות החינוכי.
 
הורים יקרים, כולנו שואפים ומקווים למעורבותכם הפורייה והחשובה להצלחת משימתנו החינוכית המשותפת, אנא שימרו עמנו על קשר רציף
וזכרו כי ילדיכם הם גם ילדינו ותמיד נפעל אתכם למענם.
 
בברכה חמה,אראלה נחליאלי - מנהלת ביה"ס