אתר בית ספר "אפרים בן דוד" - dvar
נווט למעלה
​​​

דבר המנהלת

 

הורים, מורות ותלמידים יקרים,

בפתחה של שנת הלימודים החדשה אני רוצה לברך את כל הנכנסים אל שערי בית ספר "אפרים בן דוד" בברוכים הבאים ובהצלחה רבה .

כבית ספר המוביל לייחודיות של "מהנדסים צעירים" בעיר, אנו שואפים להגיע למצב שבו לכל תלמיד בביה"ס תינתן ההזדמנות "לטעום" מעולם ההנדסה באופן חווייתי ומעשיר, תוך דגש על פיתוח מיומנויות חשיבה, יוזמה ויצירתיות. הצוות החינוכי, רואה בכם ההורים, שותפים מלאים לעשייה החינוכית ובטוחים כי יחד נוביל את בית הספר להיות מוסד המוביל למצוינות לימודית, ערכית וחברתית
אנו מאמינים במצוינות שמשמעותה היא, השינוי שכל תלמיד/ה עובר/ת ביחס לעצמו אנו סבורים שתקשורת גלויה, פתיחות ודיאלוג משמעותי ומתמשך עם כל השותפים לעשייה החינוכית: מורים, תלמידים והורים- הינם המפתח להצלחה ולהגשמת כל המטרות החינוכיות.
בהתרגשות גדולה אני גאה להוביל את בית ספר "אפרים בן-דוד" למצוינות בכל התחומים : זכיות במקומות הראשונים מדי שנה בשנה בתכנית "היוזם הצעיר" של התעשידע, פרסים אלה בתחום המדעים הביאו לביה"ס ולעיר גאווה וכבוד גדול. בחידון התנ"ך העירוני זכה ביה"ס במקום השני, בתוכנית "כחול לבן" זכה ביה"ס במקום השני ברמה הארצית על בניית הרובוט הישראלי שנבנה ע"י תלמידינו. נמשיך בעשייה המבורכת גם בשנה זו. נפעל ליצירת תנאים מיטביים ללמידה והוראה, נמשיך להאמין ביכולתו של כל תלמיד ותלמידה להתקדם ולהצליח .

אני מברכת את כולנו בשנת לימודים פורייה , משמעותית ומאתגרת , שנת שלום ובטחון, שנת יצירה , עשייה וסיפוק.

בברכה

חן אלבז

מנהלת בי"ס "אפרים בן דוד" קרית גת​