דבר המנהלת
נווט למעלה
בית ספר דוד אלעזר

 

 עורך תוכן

 
תלמידים, הורים,  וצוות יקר שלי,


הנה בפתח ניצבת לה שנה חדשה, שנת הלימודים תשע"ט.

הלב מלא אהבה וציפיות חדשות  והראש פועל ללא הפסקה בשאיפה קדימה . יודעים אנו שחינוך הילדים זו משימה שאינה פשוטה כלל ועיקר, רק בשיתוף פעולה, הידברות והבנה. נצליח להכשיר יחד את דור העתיד.

בשנה שחלפה חווינו  פעילויות מגוונות רבות ומשמעותיות הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי חברתי ופנינו להמשך עשייה מיטבית וחווייתית. והשנה שנת האחדות, נוביל את בית ספר באמונה כי כל קול יכול.

כל שנה מתחילים מחדש, כל שנה מתרגשים מחדש, אבל אתם השנה, הורים לילדים העולים לכיתה א' - מתרגשים שבעתיים.ילדכם נכנס היום למסגרת חינוכית חדשה, הצופנת בחובה חוויות של למידה, אתגרים, חקר, גילוי והתפתחות.

בהתרגשות רבה אנו מקדמים בברכה ובחיבוק  את תלמידי שכבת א' החדשים והנרגשים המצטרפים למשפחת "דוד אלעזר" .

כתבה נעמי שמר:

"בְּתוֹךְ סִפְרִי חָכְמָה גְּדוֹלִים

כָּל הַסּוֹדוֹת מְקֻפָּלִים

אֲבָל יְשַׁנֵּן שָׁלֹשׁ מִלִּים

אֲשֶׁר אוֹתָן נִלְמָד הַיּוֹם:

כיתה אלף שלום."

אנו מבטיחים לחבק , לעטוף ולעשות כל שביכולתנו על מנת לאפשר לכם  השתלבות מהירה ומיטבית בבית ספרנו ומאחלת לכם הצלחה והנאה . דעו לכם שתמיד נהיה לצדכם נעשה הכל בכדי ללמד, לחנך ולטעת בכם ערכים, אתם תמשיכו לשחק וללמוד גם בבית הספר, לשמוח ולהיות חברים.

אנו מקדמים בברכה  והצלחה את התלמידים החדשים אשר הצטרפו לכל שכבות הגיל. בבית ספרנו תמצאו בית חם ואוהב ונעשה כל שביכולתנו כדי שבמהרה יהפוך בית זה גם לביתכם .

תלמידינו היקרים. גם אתכם אני מתרגשת לראות ,היום הפכתם בוגרים יותר כולכם עולים כיתה. יודעת אני שצפויים לנו ימים רבים של בילוי משותף, למידה מתמדת טיולים ואירועים שונים.

בקרב צוות המורים  והסייעות יש חידושים- מורות חדשות, וסייעות חברו למשפחה ובזרועות פתוחות אנו מחבקים ומברכים את כולם . 

אנו צוות בית הספר, נעשה את המרב על מנת להקל עליכם את תהליך הקליטה ונעשה זאת באמצעות תמיכה, חום וקבלה ובתחושת בית המאפיינת את בית ספרנו.

ברצוני להודות מקרב לב למנהלת אגף החינוך הגברת זהבה גור, לועד ההורים על שיתוף פעולה ותמיכה בבית הספר . במהלך הקיץ הגיעו הורים ותלמידים נפלאים ותרמו מזמנם על מנת לחדש את פני בית הספר, התחלנו והדרך עדיין ארוכה וביחד בכוחות משותפים נמשיך לחדש וליפות כל פינה

אני מבקשת לברך ולהוקיר את הצוות החינוכי של ביה"ס על היערכות מיטבית לקראת קבלת השנה החדשה:

כלל הצוות נרתם במהלך הקיץ לישיבות בין מקצועיות והכנת הכיתות לקליטת התלמידים. אני מאחלת לכם המון הצלחה בעבודתכם ומאמינה כי תראו ברכה בעמלכם .


שתהיה לכולם שנה  טובה פורייה ומוצלחת , שנת שלום , אושר ובריאות .

 נירה גלעם, מנהלת בית הספר​